Zwroty

Regulamin i warunki korzystania

W King of Cotton podejmujemy wszelkie możliwe starania, aby korzystanie z naszego serwisu i robienie zakupów na naszej stronie było wygodne i bezproblemowe.

Przed dokonaniem zakupu za poœrednictwem naszej strony lub skorzystania z innych funkcji na niej dostêpnych, prosimy o poświęcenie kilku chwil na przeczytanie poniższych ustaleń. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących  "Regulaminu i Warunków Korzystania" z naszej strony internetowej, prosimy o kontakt: info@kingofcotton.pl

 

 

DOSTAWA

 

Większość naszych zamówień na terenie Wielkiej Brytanii jest dostarczana w ciągu 2-3 dni roboczych (za wyjątkiem okresu świątecznego lub kiedy organizujemy wydarzenia promocyjne, wyprzedaże czy udostępniamy oferty specjalne i może to powodować opóźnienia w dostawie).

Użytkownik otrzymuje informację e-mail potwierdzającą, że zamówienie zostało wysłane. Przesyłka jest nadawana kurierem i powinna być dostarczona w godzinach od 9 do 17, w dniu roboczym. Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy, zostanie zostawiana stosowna wiadomość, w której odbiorca znajdzie informację jak zorganizowaæ bardziej dogodną datę dostawy.

Czas dostarczania przesyłek na terenie Europy, w tym do Polski, to około 3 do 7 dni roboczych (od poniedziałku do piątku za wyjątkiem dni wolnych od pracy).

Nie dostarczamy przesyłek na adres skrytek pocztowych.

 

Po otrzymaniu przesyłki należy sprawdzić jej zawartość (czy wszystkie produkty zostały dostarczone oraz czy nie uległy uszkodzeniu) i powiadomić nas, w ciągu 3 dni roboczych, jeżeli zauważono jakieś braki lub niezgodności.

 

Zamówienie, które ma być dostarczone w następnym dniu roboczym (usługa dostępna tylko na terenie Wielkiej Brytanii) musi być złożone najpóźniej do godziny 14:00 dnia poprzedzającego dzień dostawy. W większości przypadków nie jest wtedy możliwe zamówienie usługi haftu indywidualnego. Prosimy o kontakt, jeżeli chcą Państwo otrzymać szczegółowe informacje.

 

Zamówienie, które ma być dostarczone w sobotę (usługa dostępna tylko na terenie Wielkiej Brytanii) musi być złożone przed godziną 12:00 w piątek. Zamówienia złożone po godzinie 12, będą dostarczone w kolejną sobotę.

 

Łóżka oraz zagłówki do łóżek mogą być wysłane tylko na adres na terenie Wielkiej Brytanii.

ZWROT PIENIĘDZY

King of Cotton szanuje czas i prawa swoich klientów. W ciągu jednego miesiąca od wystawienia rachunku klient może bez podawania przyczyny odesłać zamówione produkty i otrzymać za nie zwrot pieniędzy lub dokonać ich wymiany. 

Dokonamy zwrotu pieniędzy lub wymiany również wtedy, gdy dostarczone produkty są uszkodzone lub nie nadają się do użytku, a także wtedy, gdy otrzymane produkty nie są zgodne z zamówionymi.   

Prosimy mieć na uwadze, że produkty do których została zamówiona usługa haftu nie podlegają  powyższym ustaleniom.

Publikowane w naszym serwisie zdjęcia są stosowane w celu ogólnego przedstawienia oferowanych produktów.  Otrzymane produkty mogą się nieco różnić od tych prezentowanych na stronie. Wszelkie akcesoria, dekoracje i rekwizyty widoczne na zdjęciach nie stanowią przedmiotu oferty, chyba że ustalono inaczej. 

Dokładamy wszelkich starań, aby przedstawione w naszym serwisie fotografie wiernie oddawały rzeczywisty wygląd, a w szczególności kolor,  naszych produktów, jednak ze względu na różne rodzaje  monitorów czy wyświetlaczy oraz ich ustawienia, nie możemy zagwarantować, że będą się one wyświetlały poprawnie na urządzeniu użytkownika.  

Robimy wszystko, aby przedstawione w naszym serwisie zdjęcia, opisy oraz inne dane dotyczące oferowanych towarów i usług były dokładne i jasne oraz oświadczamy, że są publikowane w dobrej wierze. Prosimy jednak mieć na uwadze, że mają one jedynie charakter orientacyjny/ogólny. 

 

SZCZEGÓŁOWE ZASADY ZWROTU TOWARÓW

Pobierz Formularz Informacyjny do Zwrotu

Akceptujemy zwrot zamówionych produktów w ciągu 1 miesiąca od daty zamówienia jeżeli produkt jest nienaruszony lub został przepakowany w sposób, który nie uniemożliwia ponownej sprzedaży. 

W przypadku jeżeli produkt jest uszkodzony, wadliwy lub niezgodny z zamówieniem, również dokonamy zwrotu gotówki lub przeprowadzimy zwrot.

W przypadku jeżeli produkty zostały zamówione przez pomyłkę lub gdy klient zmienił zdanie koszt zwrotu przesyłki ponosi klient. Towary te mogą zostać zwrócone tylko wtedy, jeżeli nie zostały użyte oraz mają oryginalne opakowanie.

Podczas formułowania warunków zwrotu rozważaliśmy możliwość dokonywania zwrotów na nasz koszt, jednak okazało się, że większość firm, oferujących darmowe przesyłki, rekompensuje poniesione koszty poprzez np. podniesienie cen produktów. Ponieważ nie chcieliśmy wprowadzać żadnych ukrytych kosztów, zdecydowaliśmy, że w jasny i czytelny sposób podkreślimy, że naliczamy opłaty za przesyłki zwrotne. 

Towary, które są wykonywane na zamówienie, z haftem indywidualnym, używane lub robione na miarę nie podlegają możliwości zwrotu.

Dokładamy wszelkich starań, aby przedstawione w naszym serwisie fotografie wiernie oddawały rzeczywisty wygląd, a w szczególności kolor naszych produktów, jednak ze względu na różne rodzaje  monitorów czy wyświetlaczy oraz ich ustawienia, nie możemy zagwarantować, że będą się one wyświetlały poprawnie na urządzeniu użytkownika.  

Robimy wszystko, aby przedstawione w naszym serwisie zdjęcia, opisy oraz inne dane dotyczące oferowanych towarów i usług były dokładne i jasne oraz oświadczamy, że są publikowane w dobrej wierze. Prosimy jednak mieć na uwadze, że mają one jedynie charakter orientacyjny/ogólny. 

Prosimy mieć na uwadze, że z powodu specyficznych właściwości bawełny, kolory mogą się nieco różnić pomiędzy partiami. Zawsze staramy się, aby były one do siebie zbliżone tak jak to możliwe, jednak bawełna, będąc naturalnym włóknem ma tendencje do zmieniana odcienia, mimo użycia tego samego barwnika. Jest to powszechne w przemyśle włókienniczym i nie podlega standaryzacji z powodu specyficznych właściwości materiałów naturalnych.

DANE UŻYTKOWNIKA

Wszystkie dostarczone przez użytkownika podczas składania zamówienia informacje będą nazywane "Danymi Użytownika". Poprzez wprowadzenie jakichkolwiek danych, użytkownik potwierdza i oświadcza, że są one zgodne ze stanem faktycznym. Użytkownik zgadza się zrekompensować King of Cotton wszelkie straty, koszty, wydatki oraz zniszczenia, mogące mieæć miejsce w następstwie podania nieprawdziwych Danych Użytkownika. 

Użytkownik powinien również zapoznać się z Polityką Prywatnoœci King of Cotton. Jest ona zamieszczona na niniejszej stronie i zawiera dalsze informacje dotyczące zbierania i korzystania z Danych Użytkownika. 

Przesłanie Danych Użytkownika za pośrednictwem niniejszej strony oznacza zgodę użytkownika na ujawnienie i korzystanie z tych danych firmie King of Cotton na zasadach opisanych w Polityce Prywatnoœci King of Cotton.  

W przypadku dostarczenia niekompletnych lub nieprawdziwych Danych Użytkownika, próby przesłania na niniejszą stronę złośliwego oprogramowania, wirusów, czy jakichkolwiek innych szkodliwych materiałów, podjęcia próby wprowadzenia zmian w zawartości strony oraz w przypadku naruszenia Regulaminu i Warunków Korzystania w jakikolwiek inny sposób, King of Cotton zachowuje prawo do odmowy realizacji zamówienia towarów lub/i usług poprzez niniejszą stronę oraz do przeprowadzenia czynności prawnych, włącznie z pociągnięciem do odpowiedzialności prawnej użytkownika.

Użytkownik potwierdza i wyraża zgodę na ujawnienie przez King of Cotton jego tożsamości oraz wszelkich innych informacji, dostarczonych przez użytkownika za pośrednictwem niniejszej strony, na żądanie uprawnionych do otrzymywania tego rodzaju informacji organów, które prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia lub podejrzenia naruszenia prawa.

POSTANOWIENIA OGÓLNE

Towary i usługi oferowane przez King of Cotton są dostępne tylko dla osób, które mają zdolność do czynności prawnych i  mogą zawierać wiążące umowy. Towary i usługi oferowane przez King of Cotton nie są dostępne dla osób, które nie ukończyły 18 - go roku życia, oraz dla osób, którym prawo nie zezwala na zawieranie umów sprzedaży.

Każde nielegalne użycie, czy jakiekolwiek inne działanie, związane z niniejszą stroną internetową podlega odpowiedzialnoœci cywilnej i karnej. King of Cotton nie może zagwarantować, że wykryje lub będzie w stanie zapobiec nielegalnemu, czy niewłaœciwemu użyciu niniejszej strony internetowej, jak również nie gwarantuje powiadomienia o nielegalnym lub niewłaściwemu użyciu niniejszej strony. 

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

Każde złożenie zamówienia, którego użytkownik dokonał zgodnie z zasadami obowiązującymi na niniejszej stronie internetowej, oznacza ofertę zakupu zaproponowaną firmie King of Cotton przez użytkownika, czyli zgodę na zakup i uiszczenie odpowiedniej kwoty (włączając opłatę za przesyłkę lub inne wymienione na stronie) obowiązującej w chwili składania zamówienia. King of Cotton zastrzega sobie prawo do przyjęcia, bądź odrzucenia tej oferty z jakiegokolwiek powodu, w tym bez ograniczeń, z powodu niedostępności produktów lub usług, błędu w cenie lub błędu  w zamówieniu. Ponieważ mogą istnieć powody, dla których King of Cotton nie może zrealizować zamówienia, umowa sprzedaży zostaje uznana za zawartą w momencie, kiedy użytkownik otrzyma od King of Cotton potwierdzenie, wysłane na adres email użytkownika, że zamówienie zostało przyjęte, oraz że płatność została zrealizowana. 

Użytkownik zgadza się, że po złożeniu zamówienia i przetworzeniu płatnoœci, nie jest uprawniony do wycofania lub zmieniania swojego zobowiązania do nabycia jakichkolwiek towarów lub/i usług z niniejszej strony internetowej, z jakiegokolwiek powodu, w tym bez ograniczeń, z powodu opóźnienia w dostawie. 

ZAMÓWIENIA OCZEKUJĄCE

Jeżeli produkt nie jest dostępny w magazynie, użytkownik może poprosić o wysłanie powiadomienia o dostępności produktu na wskazany adres e-mail. Jeœli użytkownik zamawia więcej produktów, z których jeden lub więcej jest niedostępnych w momencie zamawiania,  może nadal sfinalizowaæ zamówienie, płacąc za wszystkie produkty i wówczas tylko dostępne produkty zamówienia zostają wysłane. W takim przypadku zamówienie otrzymuje automatycznie status "częściowo zrealizowanego", a pozostałe produkty zostają wysłane kiedy pojawią się w magazynie. Przewidywana data dostawy produktu, wyœwietlająca się podczas zamawiania, ma charakter orientacyjny.

Jeśli wolą Państwo, abyśmy wstrzymali się z wysyłką, aż do czasu kiedy wszystkie zamówione produkty będą dostępne, prosimy o poinformowanie nas o tym telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: info@kingofcotton.pl

 

Wszystkie niezapłacone lub niekompletne zamówienia są automatycznie usuwane z systemu w ciągu 28 dni. Każde zamówienie, które nie może być zrealizowane z powodu wątpliwości dotyczących adresu, braku produktu w magazynie lub z innych powodów również zostaje unieważnione w ciągu 28 dni, jeśli użytkownik nie skontaktuje się z nami. W przypadku unieważnienia zamówienia, za które użytkownik już zapłacił, pełna kwota zostanie zwrócona.

CENY

Obowiązujące ceny wszystkich produktów i usług umieszczonych na stronie internetowej King of Cotton są podawane w PLN. Ceny mogą ulegać zmianom w dowolnym czasie i są uzależnione od dostępnoœci produktu. Dostępność produktu również może ulegać zmianie.

Użytkownik jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty, podatki lub jakiekolwiek inne obciążenia finansowe nakładane przez władze lub organizacje rządowe, w tym wszelkie opłaty celne, podatek od towarów i usług lub jakikolwiek inny podatek nałożony na towary zamówione przez użytkownika na naszej stronie internetowej.  Kwota nałożonego podatku VAT, jeśli dotyczy danego użytkownika, jest podawana przy każdym produkcie na naszej stronie.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że tylko jeden kod rabatowy/promocyjny może być użyty podczas jednej transakcji.

POTWIERDZENIE I AKCEPTACJA "REGULAMINU I WARUNKÓW KORZYSTANIA"

Niniejsza strona jest własnoœcią  i jest zarządzana przez  Nexcrown Associates Ltd t/as King of Cotton (Reg. in England No: 4381761, VAT Reg. No: GB 798 8648 32).

Użytkownik, poprzez korzystanie z tej strony (wejście na stronę, przeglądanie stron oraz korzystanie z jakichkolwiek funkcji na niej dostępnych), zgadza się i akceptuje "Regulamin i Warunki Korzystania", oświadcza przeczytanie i zrozumienie oraz potwierdza ustalenia w nim zawarte, a także że od czasu do czasu ustalenia te mogą zostać zmienione.  Użytkownik, poprzez zamawianie jakichkolwiek produktów za pośrednictwem naszej strony i/lub wypełnienie i zatwierdzenie formularza rejestracyjnego dla "Użytkowników Zarejestrowanych" potwierdza, że "Regulamin i Warunki Korzystania" są dla niego wiążące. King of Cotton zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w "Regulaminie i Warunkach Korzystania", w dowolnym czasie ze skutkiem natychmiastowym. Użytkownik, który kontynuuje korzystanie z naszej strony internetowej po wprowadzeniu na niej zmian, potwierdza zgodę do stosowania się do tych zmian, oraz, że nowe ustaleni są wiążące.

 

KING OF COTTON

King of Cotton Poland Sp. z o.o.
ul. Hoża 86/410, 00-682 Warszawa

Tel: +48 77 5550019
Email: info@kingofcotton.pl