Ochraniacz na materac Aloe Vera Soft Touch. 100% mikrofibra

Ochraniacz na materac Aloe Vera Soft Touch. 100% mikrofibra

Ochraniacz bawełniany na poduszkę

Ochraniacz bawełniany na poduszkę

Ochraniacz wodoodporny Ambipur 715

Wysokiej jakości, najskuteczniejszy w utrzymaniu właściwych warunków higienicznych i sanitarnych materaca. Znakomity dla osób cierpiących na alergie. Więcej informacji
Od 58,85 zł
Dostępność: Dostępne

W przeciwieństwie do innych ochraniaczy, nie jest laminowany PVC, dlatego można go prać w wyższych niż 40°C temperaturach. Aby ochraniacz był wodoodporny, zamiast PVC użyto specjalnego polimeru, który ma właściwości antyseptyczne, jest cieńszy i lżejszy niż PVC i jest połączony z bawełną.

Ponieważ do produkcji ochraniacza nie użyto ftalanów ani PVC, produkt nie szeleści, jest bezzapachowy i całkowicie odporny na gromodzenie się roztoczy kurzu domowego. Ta właściwość jest niezwykle ważna dla osób cierpiących na astmę i alergię na roztocze kurzu domowego.

Ponadto można go prać w temperaturze 95°C, dzięki czemu mamy pewność że bakterie, roztocze czy inne alergeny, zostały usunięte.

 

Materac może być siedliskiem dla około 100.000 do 10 milionów roztoczy, dlatego niezywkle ważne jest aby stosować ochraniacz, który nie sprzyja ich gromadzeniu i łatwo się pierze.

 

Odpowiedni na materace o głębokości do 30 cm.