Gramatura ręczników

Optymalna gramatura ręczników

Prowadzenie działalności w branży hotelarskiej wymaga od przedsiębiorców szczególnej rozwagi w zarządzaniu budżetem. Zakup tańszych ręczników, czy szlafroków może się wydawać dobrym rozwiązaniem, ale czy na pewno opłacalnym z perspektywy długoterminowej?

Na opinię gości o hotelu wpływa bardzo wiele czynników. Wydawać by się mogło, że wyposażenie pokoju w odpowiednie ręczniki, jest kwestią mniej ważną, ale na atmosferę w pokoju i łazience mają one duży wpływ. Goście hotelowi oczekują, że ich wizyta pozostawi miłe wspomnienia, a aby tak się stało, pokój powinien być po prostu komfortowy. Jednym ze sposobów na uczynienie pobytu w hotelu bardziej wygodnym, jest zadbanie o to, aby ręczniki były wysokiej jakości i były dostępne w odpowiedniej ilości.  

Ale jak wybrać odpowiedni ręcznik, a w szczególności jaka gramatura ręcznika jest optymalna? 

Wagę ręczników wyraża się w gramach na metr kwadratowy. Wg przyjętych standardów, gramatura ręczników i szlafroków powinna wynosić od ok. 300 do 800 g/m2. Inne materiały mogą mieć niższe wartości - nawet 100 g/m2. 

Będąc przez wiele lat dystrybutorem ręczników i szlafroków dla branży hotelarskiej oraz biorąc pod uwagę cenę, możliwości absorpcyjne oraz miękkość ręczników,  przekonaliśmy się, że optymalnym rozwiązaniem dla hoteli są ręczniki o gramaturze 600 g/m2.  

Warto przy tym pamiętać, że waga ma znaczenie wtedy kiedy mówimy o bawełnie dobrej jakości, a na jakość bawełny ma również wpływ jej pochodzenie i długość włókien.

King of Cotton zaopatrując hotele o wysokim standardzie zawsze dba o to, aby wszystkie produkty były wysokiej jakości i pochodziły od zaufanych producentów. Spośród wielu produktów, które oferujemy, ręczniki o wadze 600 g/m2 są przez nas najchętniej polecane dla branży hotelarskiej. Stanowiąc doskonałe połączenie wysokiej jakości produktu i rozsądnej ceny potwierdzają, że nie trzeba ograniczać wydatków, aby osiągnąć wysoki standard. 

Ręczniki, które oferujemy są wykonane z dobrej jakości bawełny, z długich mocnych włókien, są miękkie i przyjemne w dotyku, a zarazem bardzo wytrzymałe, mimo wielokrotnego prania. Zaopatrujemy w nie najlepsze hotele na świecie, co dodatkowo potwierdza ich jakość. Dostępne w kolorze białym i z możliwością zamówienia haftu indywidualnego w konkurencyjnej cenie.  

 

KING OF COTTON


Tel: +48 77555 0019
Email: info@kingofcotton.pl