About Us

O nas

Firma King of Cotton rozpoczęła swoją działalność w Wielkiej Brytanii w 1995 roku, ale historia firmy sięga roku 1880. To wtedy po raz pierwszy, we Włoszech, pojawiła się nazwa "Re di Cotone". Po wielu latach, ten dobrze prosperujący, rodzinny biznes został przeniesiony do Wielkiej Brytanii, gdzie z powodzeniem kontynuujemy naszą misję. 

Od początku naszym głównym założeniem było stworzenie konkurencyjnej oferty dla brytyjskich hoteli, która obejmowałaby duży wybór produktów tylko wysokiej jakości. Z sukcesami realizujemy ten cel do dzisiaj, a ponieważ goście hotelowi niezmiennie pytali o dostępność naszych produktów dla klientów prywatnych, poszerzyliśmy naszą ofertę i udostępniliśmy ją dla wszystkich.

W 2003 roku, aby móc sprawniej dostarczać nasze produkty bezpośrednio do klientów prywatnych, stworzyliśmy stronę i sklep internetowy. Zarówno wśród klientów prywatnych, jak i w branży hotelarskiej, przedsięwzięcie to okazało się sukcesem i spowodowało kolejny, dynamiczny rozwój firmy King of Cotton. Klienci docenili nasze starania, wsoką jakość produktów i konkurencyjne ceny.

Zostaliśmy również wyróżnieni certyfikatem ISO 9001, standardem rozpoznawanym na świecie i potwierdzającym nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie na wszystkich płaszczyznach naszej działalności.


KING OF COTTON

Unit 1
Canada Road
Byfleet
Surrey
KT14 7JX, United Kingdom


Tel: 775550019

Email: info@kingofcotton.pl