Nasze Sklepy

Nasze sklepy


  

 

King of Cotton Sklep w Warszawie, Polska

 

King of Cotton Warsaw

Dom Mody "Klif"

King of Cotton 

Lokal nr. 1.25

UI. Okopowa 58/72

01-042 Warszawa

 

Tel:  22 531 45 33

warsaw@kingofcotton.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota, od 09:00 do 21:00.

Niedziela Handlowa, od 10:00 do 20:00.

King of Cotton Sklep w Banstead, Wielka Brytania

 

King of Cotton Banstead Shop
48 High Street
Banstead
Surrey
SM7 2LX

Tel: 020 8394 1112
banstead@kingofcotton.co.uk

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota, od 10:00 do 17:00.

King of Cotton Sklep w Londynie, Wielka Brytania

King of Cotton Richmond
377 Upper Richmond Road West,
East Sheen, London,
SW14 7NX

Tel: 020 8588 9696
richmond@kingofcotton.co.uk

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota, od 10:00 do 17:00.

King of Cotton Nice, France Boutique, Francja

King of Cotton Nice, France Boutique
28 Rue de l'Hôtel des Postes
Nice
06000
France

Tel: +33 483 580 992
nice@kingofcotton.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota, od 10:00 do 19:00.

King of Cotton Byfleet Outlet (Siedziba firmy i Centrum Dystrybucji) Wielka Brytania

King of Cotton Byfleet Outlet
(Biuro i Centrum Dystrybucji)
Unit 1,
Canada Road
Byfleet
Surrey
KT14 7JX

Tel: 020 8332 7999
sales@kingofcotton.co.uk

Godziny otwarcia sklepu:

Poniedziałek - Sobota, od 10 do 17.


Godziny otwarcia biura i Centrum Dystrybucji

Poniedziałek - Piątek, od 9:30 do 17:00.

King of Cotton sklep w Hiszpanii

King of Cotton Shop
Centro Comercial La Colonia,
Avenida de la Virgen del Rocío,
29670 San Pedro de Alcántara,
Marbella,Malaga
Spain

Tel: 0034 951 127 116
marbella@kingofcotton.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek, od 10:00 do 20:00.

Sobota - od 10:00 do 19:00.

King of Cotton sklep w Belgii

King of Cotton Belgium
Rue de la Longue Haie, 4, Box 2
1000
Brussels

Tel: 00 32 (0)2 513 11 14
brussels@kingofcotton.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota, od 10:30 do 18:30.