Usługa haftu

SPERSONALIZUJ SWÓJ HAFT

W King of Cotton możemy dodawać niestandardowe hafty do Twoich zamówień. Możesz samodzielnie zaprojektować nazwę haftu klikając ''opcje haftu'' na wszystkich ręcznikach i szlafrokach w sekcji ''Łazienka'' na naszej stronie internetowej. Jeśli chcesz spersonalizować produkty z naszej strony, które nie mają przycisku ''opcje haftu'' na swojej stronie, zadzwoń do nas pod numer 775550019, aby dowiedzieć się czy można na nich wykonać haft (cena zależna od pozycjonowania i typu produktu)

Możemy również wykonać Twoje logo na większości produktów. Skontaktuj się z naszą obsługą klienta na info@kingofcotton.pl, aby uzyskać więcej informacji.

(Wysyłając swoje logo pocztą e-mail najlepsze pliki to: eps, pdf lub wysokiej jakości jpeg)

Rozmiar haftu: Standardowy rozmiar haftu dla inicjałów lub imion to 10cm proporcjonalnie do wielkości produktu. W przypadku wykonywania logo skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły przed rozpoczęciem usługi.

Uwaga: Poniższa tabela kolorów nici do haftowania ma wyłącznie charakter informacyjny i może się nieznacznie różnić od rzeczywistego koloru.

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ Z USŁUGĄ HAFTU

Prosimy wziąć pod uwagę, że zamówienia z wybraną usługą haftu wymagają więcej czasu na ich wykonanie, co może przyczynić się do dłuższego okresu oczekiwania na zamówienie.

W razie potrzeby szybszej dostawy skontaktuj się z nami pod numer 775550019 lub napisz do nas na info@kingofcotton.pl, a my poinformujemy Cię o najszybszej dacie dostawy.

 

INFORMACJA: Usługa haftu zostanie wstrzymana między 11 grudnia 2023 a nowym rokiem.