Quality Guarantee

Gwarancja jakości

Firma King of Cotton rozpoczęła swoją działalność w Wielkiej Brytanii w 1995 roku, ale historia firmy sięga roku 1880. To wtedy po raz pierwszy, we Włoszech, pojawiła się nazwa "Re di Cotone". Po wielu latach, ten dobrze prosperujący, rodzinny biznes został przeniesiony do Wielkiej Brytanii, gdzie z powodzeniem kontynuujemy naszą misję.  

Od początku naszym głównym założeniem było stworzenie konkurencyjnej oferty dla brytyjskich hoteli, która obejmowałaby duży wybór produktów tylko wysokiej jakości. Z sukcesami realizujemy ten cel do dzisiaj.

W 2003 roku, aby móc sprawniej dostarczać nasze produkty bezpośrednio do klientów prywatnych, stworzyliśmy stronę i sklep internetowy. Zarówno wśród klientów prywatnych, jak i w branży hotelarskiej, przedsięwzięcie to okazało się sukcesem i spowodowało kolejny, dynamiczny rozwój firmy King of Cotton. Klienci docenili nasze starania, wysoką jakość produktów i konkurencyjne ceny.

Zostaliśmy również wyróżnieni certyfikatem ISO 9001, standardem rozpoznawanym na świecie i potwierdzającym nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie na wszystkich płaszczyznach naszej działalności.


KING OF COTTON

Unit 1
Canada Road
Byfleet
Surrey
KT14 7JX
Tel: +48 775550019
Email: info@kingofcotton.pl