KOMUNIKAT W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM

KOMUNIKAT W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM

Szanowni Państwo,

 

Dziękujemy za nieustającą lojalność i wsparcie w tych trudnych i niepewnych dla wszystkich czasach. Jak zapewne Państwo wiedzą, w ciągu ostatnich dwóch tygodni zamknęliśmy wszystkie nasze sklepy w Wielkiej Brytanii i Europie.

 

W dalszym ciągu koncentrujemy się na szybkim dostarczeniu zamówień do wszystkich naszych klientów w Wielkiej Brytanii i Europie, przy jednoczesnym przestrzeganiu najwyższych środków ostrożności dotyczących obecnych zasad i wytycznych tak, aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczeństwo. Korzystamy z usług kurierów DPD oraz TNT, którzy kontynuują dostarczanie przesyłek na terenie całej Europy w bezpieczny oraz bezdotykowy sposób mając w trosce zdrowie naszych klientów. 

 

Naszą misją zawsze było dostarczenie Państwu najwyższej jakości produktów i usług - I mamy pewność, że tak pozostanie. Być może zamknęliśmy drzwi do naszych sklepów, ale King Of Cotton na zawsze pozostanie dla was otwarty. Nadal mogą Państwo składać zamówienia za pośrednictwem naszej strony internetowej lub telefonicznie pod numerem 77 555 0019. Nasze biura obsługi klienta pozostają otwarte od Poniedziałku do Piątku w godzinach 10:30-18:00 

 

Wiemy, że nadchodzące dni i tygodnie będą pełne niepewności, dlatego chcemy Państwu zapewnić jak najwięcej komfortu we własnym domu.

 

Kiedy nadejdzie odpowiedni czas, zapraszamy ponownie do odwiedzenia naszych sklepów.

 

Dziękujemy!

#zostańwdomu