MArchiwa miesięczne: Grudzień 2022

 1. Jaka poduszka do spania - puchowa czy syntetyczna - jaką wybrać?

  Dobra poduszka stanowi element podnoszący jakość snu - zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa szyjnego i głowy pozwalając rozluźnić mięśnie, a nawet poprawiając drożność dróg oddechowych. Śpiąc na źle dobranej poduszce zapewniamy sobie poranną sztywność i ból karku i ból głowy.

  Czytaj więcej »
 2. Kołdra na Zimę - Jaką Wybrać? | King of Cotton

  Kiedy za oknem temperatura spada, wiele osób decyduje się na zmianę kołdry w swojej sypialni. Przed zakupem tego rodzaju akcesoriów warto zastanowić się, czy powinna to być zimowa, gruba i ciepła kołdra antyalergiczna, czy może całoroczna, oddychająca i lekka kołdra z pierza? Duże znaczenie ma również jej rozmiar i materiał wykonania.

  Czytaj więcej »
 3. Czym jest perkal?

  Perkal to rodzaj tkaniny wykorzystywanej najczęściej do produkcji wysokojakościowej pościeli. Materiał ten wytwarza się bezpośrednio z czystej bawełny lub mieszając bawełnę z innymi włóknami. Czym dokładnie jest perkal, czym różni się on od satyny bawełnianej, jakie są jego zalety i co można wyprodukować z perkalu? Czytaj dalej, jeśli chcesz poznać więcej informacji o tkaninie perkal!

  Czytaj więcej »